Yhteystiedot

JARTEK INVEST OY

Pääkonttori

Käyntiosoite: Svinhufvudinkatu 19, 15110 Lahti, FINLAND

Postiosoite: PL 14, 15101 Lahti, FINLAND

 

Puh. (03) 787 5400

sales@jartek.fi

Y-tunnus: 1859513-7

Jartek logo

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Kari Puustinen

Kari Puustinen
Myynti ja markkinointi
puh. +358 45 220 2572
kari.puustinen@jartek.fi

Olga Markova

Olga Markova
Markkinointi ja vienti
puh. +358 500 712 367
olga.markova@jartek.fi

Timo Tetri

Timo Tetri
Lämpökäsittely
puh. +358 50 302 1803
timo.tetri@jartek.fi

Tatiana Devlikanova

Tatiana Devlikanova
Myynti, Venäjä
puh. +358 40 823 6921
tatiana.devlikanova@jartek.fi

Jarmo Tuovinen

Jarmo Tuovinen
Automaatio
puh. +358 50 070 5565
jarmo.tuovinen@jartekai.fi

Pekka Kuuslahti

Pekka Kuuslahti
Aftersales
puh. +358 50 340 2776
pekka.kuuslahti@jartek.fi

PROJEKTIT

Petri Järvinen

Petri Järvinen
Suunnittelupäällikkö
puh. +358 50 548 5001
petri.jarvinen@jartek.fi

Harri Puolanne

Harri Puolanne
Projektit ja myynti, Lämpökäsittely
puh. +358 40 539 9889
harri.puolanne@jartek.fi

Seppo Sonninen

Seppo Sonninen
Projektipäällikkö
puh. +358 50 550 1144
seppo.sonninen@jartek.fi

Jesse Kiuru

Jesse Kiuru
Hankinta
puh. +358 44 768 4499
jesse.kiuru@jartek.fi

Juhani Pohjantähti

Juhani Pohjantähti
Projektijohtaja
puh. +358 50 561 8866
juhani.pohjantahti@jartek.fi

Juuso Mäkelä

Juuso Mäkelä
Projektipäällikkö
puh. +358 40 719 1381
juuso.makela@jartek.fi

Juho Luoranen

Juho Luoranen
Projektipäällikkö
puh. +358 40 847 3469
juho.luoranen@jartek.fi

Jussi Asikainen

Jussi Asikainen
Projektipäällikkö
puh. +358 44 491 4251
jussi.asikainen@jartek.fi

Mika Talja

Mika Talja
Projektipäällikkö
puh. +358 44 588 0185
mika.talja@jartek.fi

Arto Kurkela

Arto Kurkela
Projektipäällikkö
puh. +358 50 467 8846
arto.kurkela@jartek.fi

HALLINTO

Teemu Uimonen

Teemu Uimonen
Hallituksen puheenjohtaja
puh. +358 500 860 000
teemu.uimonen@jartek.fi

Heikki Ruohonen

Heikki Ruohonen
Toimitusjohtaja
puh. +358 40 500 1808
heikki.ruohonen@jartek.fi

Tuuli Luoranen

Tuuli Luoranen
Hallinto
puh. +358 40 836 9283
tuuli.luoranen@jartek.fi

Sirpa Pulkkinen

Sirpa Pulkkinen
HR
puh. +358 40 553 4358
sirpa.pulkkinen@jartek.fi


Laskutus

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003718595137
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

PDF-laskut

invoice-18595137@kollektor.fi
Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.

Paperilaskut

Jartek Invest Oy
18595137
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutukseen liittyvät kysymykset voi lähettää osoitteeseen: finance@jartek.fi tai soittamalla numeroon (03) 787 5400.

Ostotoiminta

Ostotoimintaan liittyvät kysymykset voi lähettää osoitteeseen sourcing@jartek.fi tai soittamalla numeroon (03) 787 5400.

Jälkimarkkinointi

Jälkimarkkinointiin eli After Salesiin liittyvät kysymykset voi lähettää osoitteeseen aftersales@jartek.fi tai soittamalla numeroon (03) 787 5400.


Yhteydenottolomake

Tällä lomakkeella voit kysyä, antaa palautetta, ehdottaa, kommentoida Jartekin tuotteita tai toimintaa.

Mielipiteesi on meille arvokas.

Vaaditaan
Vaaditaan
Vaaditaan
Vaaditaan
Vaaditaan
Vaaditaan
Captcha-koodi

 

Tietosuojaseloste